Doprava a platba

 

1. DOPRAVA DPD : 99,- Kč   (objednávka nad 3.000,- Kč doprava ZDARMA)

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností DPD. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, domluví s Vámi řidič náhradní termín. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 29 kg. Platba na dobírku v hotovosti.

2. DOPRAVA PPL : 119,- Kč

Doprava zboží po celé ČR je zajišťována přepravní společností PPL. V den doručování zásilky Vás přepravní služba bude kontaktovat s časem doručení, pokud v daný termín nemůžete zboží převzít, domluví s Vámi řidič náhradní termín. Cena za dopravu uvedena pro zásilky do 29 kg. Upozorňujeme, že pokud se řidiči PPL ani po SMS upozornění nepodaří Vás zastihnout na doručovací adrese, bude zásilka uskladněna a připravena k předáni na nejbližším výdejním místě PPL nebo depu PPL a nebude již znovu doručována.

3. PPL ParcelShop : 109,- KČ

Pokud si zboží chcete vyzvednout osobně, je pro Vás připraveno přes 1700 výdejních míst smluvního partnera společnosti PPL ParcelShop. V nákupním košíku e-shopu si pro doručení zvolíte provozovnu PPL ParcelShopu, kde si zásilku vyzvednete. Jakmile bude zásilka doručena na odběrné místo obdržíte informativní SMS nebo e-mail o uložení balíku. Maximální hmotnost zásilky 20 kg. Balík Vám bude vydán po ověření údajů z průkazu totožnosti shodnými s údaji na balíku. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu. Mapa výdejních míst v České republice:  www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap 

4. ZÁSILKOVNA.CZ : 69,- Kč

Díky spolupráci s nezávislými výdejními místy e-shopů Zásilkovna.cz si můžete zásilku vyzvednout v mnoha místech České republiky. Jakmile bude zásilka připravena k odběru, bude Vám zaslán e-mail, popř. SMS zpráva. Zásilkovna.cz má limit 5 kg na zásilku. Adresy a otevírací doby jednotlivých výdejních míst naleznete na webu Zásilkovna.cz. Maximální hmotnost zásilky 5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm).

5. OSOBNÍ ODBĚR - Sulice/Želivec, Sakurová 378, 251 68  Praha - východ  :  ZDARMA

Výdejní místo - platba pouze předem na účet. Provozní doba dle dohody.

 

 ZPŮSOB PLATBY: dobírkou: 40,- Kč 

                               převodem na účet: ZDARMA

                               online platba kartou: 20,- Kč

                          online bankovním převodem: 20,- Kč

                               platba přes GoPay peněženku: 20,- Kč

                               platba měnou Bitcoin: 20,- Kč

                               platba systémem SuperCASH 20,- Kč

 

*Cena za dopravu uvedena do 29kg na zásilku.

*Minimální cena objednávky: 300,- Kč

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.