Studentská směs 1000 g

Kód: 981
23 hodnocení
Značka: IBK
299 Kč –33 %
www
299 Kč –33 % 200 Kč 173,91 Kč bez DPH
Skladem

Oblíbená směs jednodruhového sušeného ovoce a suchých skořápkových plodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbená směs jednodruhového sušeného ovoce a suchých skořápkových plodů.

  • Složení: rozinky nesířené (Chile - slunečnicový a palmovém oleji v různém poměru), mandle loupané i natural (USA), kešu natural (Indie), lískové ořechy(Gruzie)  - suroviny v různém poměru vakuově balené
  • Produkt může obsahovat arašídy, jiné ořechy, sezam nebo SO2Skladování: Skladujte v chladu a suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením

 

Produkt je vakuově balený. Případné porušení vakuového obalu (tzn. balení obsahuje vzduch) nemá přímý vliv na kvalitu a není jako takové důvodem k reklamaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ořechy a sušené plody
Hmotnost: 1 kg

Firma IBK Trade byla založena v roce 1992 v Praze. Specializuje se na dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů, sušeného ovoce, semen a dražovaných produktů.

V plně vybavené pražírně a balírně v Horní Cerekvi umíme kvalitně zpracovat více než 80 druhů surovin a na trh tak dodáváme přes 1 000 výrobků. Veškeré zboží prodáváme buď v původním balení dalším zpracovatelům nebo již od nás zpracované a balené v různých gramážích.

Používáme moderní výrobní technologie a jsme vybavení špičkovými stroji na třídění, pražení, sekání a balení. V oblasti zpracování disponujeme širokými možnostmi a zkušenostmi.

Systém řízení kvality - International Food Standard IFS je zárukou neustálého zvyšování jakosti nabízených produktů a hodnoty poskytovaných služeb. Naším primárním cílem je spokojenost zákazníků.